Informace o nás

Jsme manželský pár, který si váží instituce manželství a sebe sami navzájem. Moc bychom si přáli, aby naše produkty na Vaší svatební hostině - přinesli trochu naší pohody v manželství i vám do manželství.

Historie projektu

Začalo to nevinně. Při kurzu pořádaném mnou a mojí kamarádkou jsme se pokusily zalít růžičky do pryskyřice. Já chtěla růžičky do něčeho a kamarádku napadlo do čeho. A tak jsme vyrobily první společené. A protože to byl nápad společný a následný prodej a distribuce už jen v mém vedení, rozhodla jsem se osamostatnit. Tento projekt je v začátku a tak prosím o trpělivost než dáme webové stránky do úplné trvalé podoby.

 

Naši uživatelé

Nejen svatebčani, ale i na křtiny se tento produkt hodí, na pohřební hostinu, na různá sportovní utkání jako pozornost od pořadatelů pro všechny zúčastněné (nejen vítězné páry). Na různé hostiny pořádané organizací jako poděkování.

www.svatebniasistentka.cz/

www.facebook.com/Drogerie-Elephant-393485184191763/?notif_t=page_invite_accepted¬if_id=1478551812589551

www.facebook.com/photodienst/

www.facebook.com/corpusdelicious/?pnref=lhc

corpus-delicious.webnode.cz/

www.rcmodelymost.cz

Fotogalerie: O nás

/album/fotogalerie-o-nas/cervena-sada1-jpg1/ /album/fotogalerie-o-nas/cervena-sada2-jpg/ /album/fotogalerie-o-nas/ruzicka-bila-jpg1/ /album/fotogalerie-o-nas/ruzicka-cervena-kopie-jpg/ /album/fotogalerie-o-nas/ruzicka-cervena-v-zabalena-jpg/ /album/fotogalerie-o-nas/ruzicka-cervena-ze-strany-jpg/ /album/fotogalerie-o-nas/ruzicka-v-darkovem-sacku-jpg/ /album/fotogalerie-o-nas/ruzicka-zluta-v-darkovem-sacku-jpg/ /album/fotogalerie-o-nas/ruzicky-27-5-jpg/ /album/fotogalerie-o-nas/ruzicky-ccc-jpg/